• Nemokamas Pristatymas 5VNT/Daug LC-LC DX OM5 Kalkių Žalia Pluošto Pleistras Laido Ilgis arba Jungtis gali būti Pritaikyti
  • Nemokamas Pristatymas 5VNT/Daug LC-LC DX OM5 Kalkių Žalia Pluošto Pleistras Laido Ilgis arba Jungtis gali būti Pritaikyti
  • Nemokamas Pristatymas 5VNT/Daug LC-LC DX OM5 Kalkių Žalia Pluošto Pleistras Laido Ilgis arba Jungtis gali būti Pritaikyti
  • Nemokamas Pristatymas 5VNT/Daug LC-LC DX OM5 Kalkių Žalia Pluošto Pleistras Laido Ilgis arba Jungtis gali būti Pritaikyti

Nemokamas Pristatymas 5VNT/Daug LC-LC DX OM5 Kalkių Žalia Pluošto Pleistras Laido Ilgis arba Jungtis gali būti Pritaikyti

  • €36.16
  • €42.54

Panašūs produktai

Produkto aprašymas

  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Prekės Pavadinimas: Wowphoon
  • Dydis: 5*3*3CM
  • Suderinamas: "Huawei"
  • Kiekis: 1PCS
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: "Huawei" GPON-OLT-B Klasės+ SFP Modulis

Nemokamas Pristatymas Huawei GPON-OLT-B Klasės+ SFP Moduliai naudoti Huawei GPON OLT GPBD GPFD GPBH Valdyba

Nuotraukos:

Žymos: sfp valdyba, poe valdyba, gpon onu, gpon sc apc, gpon ont, gpon "huawei" olt, garbė, onu, gpbd huawei, sfp

© Valentinotvenkiniai.lt. Visos Teisės Saugomos