• 4P RV Jungtis Priekabos Pavasario Laido Kištuką ilgiklis Automobilio elektros

4P RV Jungtis Priekabos Pavasario Laido Kištuką ilgiklis Automobilio elektros

  • €7.60

Panašūs produktai

Produkto aprašymas

  • Attribute3: ftth . otdr fibra optica
  • Prašymas: už Ethernet
  • Elemento Tipas: Kabeliai
  • attribute4: pereiti fibra. olt . optinio pluošto
  • Atributas: pluošto opticjumper kabelis
  • Modelio Numeris: JYD
  • Dydis: 8*3*2
  • Prekės Pavadinimas: tapirapeco
  • Attribute1: olt epon
  • Izoliacinės Medžiagos: Guma
  • Attribute2: onu epon

Aprašymas

Fiber optic patch laidai tinka įranga jumper kabelis, tarpusavyje jungia ir darbo srityje ryšius.Visi patch laidai yra 100% gamyklos išbandyta siekiant užtikrinti rezultatų, kad TIA/EIA-568-B-3 standartus.

Pleistras laidai yra prieinama tiek multimode (62.5/125 ir 50/125) ir vienos rūšies kabelio tipo dvipusis ir simplex versijas.Plastikiniai optinio pluošto taip pat yra.Išsamus Jungtis SC,FC,SC,ST,MU,E2000,MTRJ MPO/MTP Poliravimo SM/UPC MM/VNT SM/APC SM/VNT MM/VNT Įterpties Nuostoliai(max) ≤0.30 dB ≤0.30 dB ≤0.30 dB ≤0.75 dB ≤0,5 dB Grįžti Nuostoliai(min) ≥50 dB ≥35 dB ≥60 dB ≥40dB ≥20dB Tempimo Stiprumo, Patvarumo Pakartojamumas ≤0.1 dB Saugojimo , naudojimo Temperatūra [°C] -40~+85

Savybės ir Privalumai:

Mažas įterpties nuostoliai.

Didelis pelnas, nuostolis.

Tiksliai endface apžiūra mikroskopu.

Stabili į electricat trukdžių

Optinio pluošto ryšių tinklo, duomenų perdavimo, išbandyti priemones, LAN,Kabelinė kabelinę televiziją.

Žymos: skaitmeninis baras vsi matuoklis, 4k led monitorius, goldwing vyras, ftth, tinklo vga, adapteris sc upc, automobilių stebėti toyota rav4, 1x16, pluošto megztinis, 2 core optinio pluošto kabelis

© Valentinotvenkiniai.lt. Visos Teisės Saugomos